english version
Perník Janoš na facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PARDUBICKÝ PERNÍK PAVEL JANOŠ

Současnost

Perníkový designér Pavel Janoš

NÁVŠTĚVNÍCI PARDUBICKÉHO ZÁMKU NÁS OPAKOVANĚ OCENILI

Potěšilo nás, že lidé z Pardubic, ale nejen oni, ocenili naše výrobky na soutěži PERNÍKOVÁ KRÁLOVNA. Vítězstvím v roce 2001, 2002, 2004, 2005, 2006 a 2007.

MLS PARDUBICKÉHO KRAJE a REGIONÁLNÍ POTRAVINA

Perníkový designér Pavel JanošNáše perníčky zvítězili v prvním ročníku soutěže MLS Pardubického kraje 2007 a dále v roce 2008, 2009, 2010, 2011 a 2012. Náš výrobek "Pardubický perník dárková sada" zvítězil v prvním ročníku soutěže vyhlášené MINISTERSTVEM ZEMĚDĚLSTVÍ v roce 2010. Regionální potravina Pardubického kraje.˘

VYRÁBÍME, ALE I NAKUPUJEME ČESKÉ VÝROBKY !

Všech našich zákazníků si velmi vážíme a jsme rádi, že i přes velkou nabídku průmyslově vyráběných cukrovinek velkých zahraničních firem vyhledávají práci českých rukou.

TRADIČNÍ ČESKÝ VÝROBEK - PARDUBICKÝ PERNÍK !

Nabízíme kvalitní český výrobek - pardubický perník - z českých surovin - to je z mouky, cukru, pravého včelího medu, vajec, meruňkové marmelády a dalších přísad.

KVALITNÍ ČESKÉ SUROVINY !

Náš perník je okořeněn tymiánem, hřebíčkem, koriandrem, anýzem, fenyklem, skořicí a mimo jiné i pro zajímavost troškou pepře. Proto v němčině název Pfefferkuchen - pepřené pečivo, ale také Honiglebkuchen - medový perník.

BEZ PŘIDÁVÁNÍ KONZERVAČNÍCH LÁTEK A STABILIZÁTORŮ !

Na rozdíl od mnoha cukrovinek i pekařských trvanlivých výrobků nepřidáváme do našich perníčků žádné konzervační ani stabilizující přísady !

VZHLED, CHUŤ, PROSTĚ KVALITA !

Sladký, chutný a zároveň hezký dárek od nás potěší jak vaše nejbližší, tak příbuzné a známé i v zahraničí. Naše perníčky už udělaly radost nejen u nás v Čechách, ale i v Evropě.
Dokonce nám naši stálí a spokojení zákazníci "hlásí", kam až naše perníčky vezou nebo posílají, a tak víme , že už cestovaly do mnoha zemí v zámoří a dokonce i do Japonska, s nápisem v japonštině.

RADOST PRO VÁS, I PRO TY, NA NICHŽ VÁM ZÁLEŽÍ !

Zákazník, který náš perník už někomu daroval, ví, jakou radost tím obdarovanému udělal. A ten, kdo si náš perníček dal ke kávě, ví, jak chutná dobrý a kvalitní perník.

REPREZENTACE MĚSTA I ČESKÉ REPUBLIKY !

Již po revoluci dostal prezident republiky V. Havel od primátorky Pardubic perníkový znak města a paní Olga krásné srdce. Ale dobré zboží se chválí samo, a tak z mnoha spokojených zákazníků uveďme Pardubický magistrát, který našimi výrobky obdarovává vážené hosty radnice, ale také vítěze dostihů Velká pardubická.
Krajský úřad, který si objednal na výjezdní zasedání vlády perníkové jmenovky na stoly, obdaroval pana prezidenta, jeho perníkovou chalupou Na Hrádečku.
Také pro hosty ze zahraničí má pan hejtman krajský znak z perníku - a to jak v hnědobílém, tak v celobarevném provedení.

DÁRKY PRO POPULÁRNÍ OSOBNOSTI

Např. škola Svítání pro Hanu Maciuchovou, České Dráhy pro Martu Kubišovou. Perníkovou pardubickou Zelenou bránou, byl obdarován herec Jiří Bartoška. Karel Loprais dostal za vítězství v závodu Paříž - Dakar svou Tatrovku, V.Klaus perníkovou růži od ČSSD, Karel Gott a Helena Vondráčková dostali od pořadatele koncertu krásná perníková srdce na vánočním koncertě v Pardubicích atd.

ZDOBÍME S LÁSKOU

Protože náš perníkový sortiment obsahuje již v základní nabídce stovky druhů a další stovky jednotlivých zakázek "ušitých přímo na tělo" zákazníka, není možné vše popsat, proto se těšíme na Vaši osobní návštěvu u nás.